Podpisy potřebné pro kandidaturu na Hrad nenasbíral ani Jakl
Publikováno 08.11.2012 v kategorii: Jakl President!, Ozvěna

Strana svobodných občanů nebude mít v přímé prezidentské volbě svého kandidáta. Tajemník současného prezidenta Ladislav Jakl nasbíral pouze polovinu z 50 tisíc potřebných podpisů a kandidovat tak nemůže.

„Děkuji vám všem, kteří jste mi s tímto úkolem nezištně a usilovně pomáhali. Vím, že mnohé z vás to stálo pořádný kus práce a trpělivosti. Nyní někteří možná cítíte zklamání a máte pocit, že všechna ta práce byla zbytečná. Rád bych vás ujistil, že rozhodně zbytečná nebyla a že měla smysl. Ve spolupráci s vámi všemi se podařilo prosadit mnohé naše společné myšlenky do veřejné debaty. Tyto myšlenky už v pokračujícím střetu v rámci přímé prezidentské volby zůstanou, kandidáti budou nuceni se s nimi konfrontovat a brát je na zřetel. A to vše se určitě zhodnotí i v blízké budoucnosti,“ uvedl Jakl.

Jakl dále uvedl, že bude nadále hájit principy, které jako prezidentský kandidát zastával: „Budu nadále k dispozici v naší snaze zastavit socialismus, zastavit bruselskou centralizaci a vrátit lidem kontrolu nad svými životy.“

Svobodní na svém webu poděkovali všem, kteří se podpisy pro Jakla pokusili nasbírat. Předseda strany Petr Mach také uvedl, že podpis pod Jaklovu kandidaturu připojilo i několik poslanců, ani to však nestačilo.

Zdroj

Webdesign: Kabris|NET