„Suverenita státu je ohrožena. Politické strany by se měly spojit proti Bruselu…“ říká kandidát do Senátu Ladislav Jakl
Publikováno 24.08.2018 v kategorii: Jakl Senátor, Rozhovory, Video

„Někdy je třeba nést svou vlastní kůži na trh, nést za sebe zodpovědnost. Mám pocit, že v současné době jde o hodně. Rozhoduje se o tom, jestli zůstaneme suverénní demokratickou zemí a s tím souvisí nejviditelnější bruselský experiment s řízenou masovou migrací, která hrozí i nám,“ myslí si kandidát do Senátu Ladislav Jakl. Důvod, že se takto rozhodl, vnímá jako vzkaz. „Jsou věci důležité a v tu chvíli by se měli názorové nuance odsunout stranou.“ Politické strany by se podle něj měly společně sjednotit.

Jaklovi šlo v životě vždycky prý šlo zejména o svobodu člověka. „Budu hájit právo lidí. V protikuřáckém zákonu nejde o kuřáky, ale o svobodu podnikání. Proč by někdo nemohl poskytovat službu, kterou poskytovat chce?“ Sám kuřák však nikdy nebyl.

„Zemanův druhý mandát se neliší od toho prvního. Stárnutí si užívá, chová se sebevědomě. Když bude příští přímo volený prezident chtít, půjde na samou hranici ústavy, budeme to zažívat naprosto běžně. Zažili jsme to v dobách dosluhujícího premiér Paroubek, který prohrál volby, ale měl natolik silné karty, že bránil tomu, aby byla ukončena první zahajovací chůze poslanecké sněmovny.“

Zdroj

Webdesign: Kabris|NET