Naštvaný Ladislav Jakl: „Chlapi neexistují, je to samý metrosexuál“
Publikováno 27.04.2017 v kategorii: Ozvěna

Ladislav Jakl, bývalý šéf politického odboru někdejšího prezidenta Václava Klause, se pořádně rozohnil v krátkometrážním pořadu Apel na platformě DVTV. Z jeho plamenné řeči na téma „mužství“ doslova přecházel zrak.

„Z naší společnosti se vytrácí testosteron,“ uvedl bývalý poradce prezidenta, toho času muzikant. Mediální klima a společnost prý testosteron a mužnost přímo vytlačují. „Možná to souvisí s oteplováním,“ uvádí Jakl s odkazem na neexistující homosexuální lobby, které se obávají všichni správní tvrďáci v Praze.

„Podívejte se na naše politiky, umělce, herce, zpěváky, sportovce. Člověk aby mezi nimi hledal chlapa snad lupou,“ nešetří kritikou. „Prosazují se bezkonfliktní uhlazení metrosexuálové, co každému vyhoví, na každého se duchaprázdně usmějí, ale kdyby měli bouchnout pěstí do stolu, nejspíš si ji zlomí.“

Jako negativum dnešní společnosti vidí Jakl to, že preferuje muže, kteří se nakonec vždy dohodnou. A zcela jistě má svatou pravdu – v časech, kdy se správné politické postoje nezřídka hledaly pomocí sekery či kyje, se jistě žilo o mnoho lépe, než dnes!

A je tu další problém! Z mužství je dnes zcela přípustné, dělat si legraci, a to i veřejně, třeba v televizi, nedejbože před desátou hodinou večerní, zatímco legraci z žen, jejich neschopnosti řídit, číst v mapách a vyměnit žárovku, si nedělá vůbec nikdo.

V tak hrozném světě to žijeme. Alespoň podle Ladislava Jakla.

Zdroj

Webdesign: Kabris|NET