Kydy na pokračování

Publikováno 30.10.2017 v kategorii: Hrubá záplata

Před časem jsem zde publikoval tento povzdech:

(Pokračování textu…)

Testosteron mizí, člověk aby hledal chlapa lupou. Převládají mužíčkové bez názoru, říká Jakl

Publikováno 26.04.2017 v kategorii: Hrubá záplata, Video

Prosazují se bezkonfliktní metrosexuálové, co každému vyhoví, říká Ladislav Jakl, bývalý šéf politického odboru prezidenta Václava Klause. Proč je podle něj nutné bránit mužnost? Více v dalším díle pořadu DVTV Apel.

(Pokračování textu…)

Marie Bastlová z Hospodářských novin: hájí svými články vlastní propletenec firem?

Publikováno 18.06.2015 v kategorii: Hrubá záplata, Zlehka

A stíhá toho hodně, jen se podívejte. A na kolika podniká místech! Hotová chobotnice. A kde všude bydlí! Jen se koukněte.

(Pokračování textu…)

Prohlášení Ladislava Jakla k jedné hnusné a vylhané mediální kampani

Publikováno 27.03.2015 v kategorii: Hrubá záplata

Je smutné, jak donedávna i ta serióznější média jsou schopna šířit zcela nepodložené fámy a pomluvy, hlavně když to může poškodit někoho, kdo se jim nelíbí. V tomto případě Václava Klause a IVK.

(Pokračování textu…)

Je Soukenka z „protikorupčního“ fondu sadistický pedofil?

Publikováno 26.03.2015 v kategorii: Hrubá záplata

Dobrý den, podle vyšetřovatelů spravoval zesnulý podnikatel Peter Kovarčík ve Švýcarsku konto, na kterém bylo údajně 600 milionů z úplatků za amnestii, kterou v roce 2013 vyhlásil V. Klaus. Mohl bych vás poprosit o komentář? Znamená to, že byla amnestie “koupená“? Děkuji jzl Lidovky.cz

(Pokračování textu…)

Tip pro kreslíře

Publikováno 12.01.2015 v kategorii: Hrubá záplata

Karikatura gruppensexu Havla s Albrightovou, Merkelovou a Obamou je nyní možná třeba i na titulní straně Mladé fronty dnes.

Ale jen s titulkem Je suis Charlie.

Cestičky hulváta Hejny, aneb Hejna není žádná podržtaška, ale…

Publikováno 01.12.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Lámete si hlavu, proč prezident Zeman mluví sprostě? Bytost, která se na internetu podepisuje jako Josef Hejna, na to přišla. Můžu za to já. Hned jsem se zaradoval, že konečně vím, na čem jsem, taky jsem si s tím Zemanem lámal hlavu.

(Pokračování textu…)

POLEMIKA: Jak Mlejnek jr. rve, co může

Publikováno 10.10.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Josef Mlejnek junior zažil asi úplně jiný listopad 1989 než já. Za polistopadové motto vydává „Urvi, co můžeš“. Napsal to ve středu ve svém článku na Neviditelném psu.

(Pokračování textu…)

Bohumil Sláma je sexuální deviant

Publikováno 27.06.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Dřív rozbiješ atom než pomluvu. Těmito slovy začíná blogger na iDNES Sláma jeden svůj článeček, aby mne o tři řádky níže zařadil mezi „nejotřesnější zloděje polistopadové doby.“ Co také čekat od úchyla, který s oblibou przní malé chlapečky…

O čem sní Zlatuška

Publikováno 15.04.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Ladislav Jakl reaguje na Zlatuškovy sprostoty vůči Václavu Klausovi.

(Pokračování textu…)

Babišův kreslíř Michal Riedl má korupční sklony

Publikováno 07.04.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Karikaturista Michal Riedl z agrofertového týdeníku 5 plus 2 by strašně rád někoho podplácel nebo se nechal podplácet. Tuto karikaturu musel kreslit v duchu hesla „podle sebe soudím tebe“. Jinak si jeho počínání nelze vysvětlit. Kresba úplně vyzařuje jeho mučivou touhu: „ach, kdybych tak mohl, jak já bych se nechával korumpovat…“ I když, co jiného vlastně dělá, když si za takové věci nechává platit od Babiše.

(Pokračování textu…)

Ladislav Jakl: První dámy, ambasadorky. Margot Klestilová, Livia Klausová.

Publikováno 20.01.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Jeden slovenský hulvátský novinář si plivnul po nové české velvyslankyni. Sprostě, hrubě, zaujatě. Čekali byste z naší strany mediální pohoršení, co že si to ten člověk dovoluje urážet vyslankyni našeho státu? Čekali byste oprávněně, pokud by se ta velvyslankyně ovšem nejmenovala Livia Klausová. Co se exprezidenta Klause a jeho okolí týče, musíte podle mnohaletých zkušeností čekat pravý opak.

(Pokračování textu…)

Největší zlo

Publikováno 02.01.2014 v kategorii: Hrubá záplata

Majitel Agrofertu a miliardář Andrej Babiš prohlásil, že Václav Klaus představuje největší polistopadové zlo. Panu Babišovi asi ještě nikdo neřekl, že už je po volbách a že místo pokřiku už by měl začít makat. Jeho voličům přeji, aby se jim dostalo důkazu, že Babiš nebyl zlem i předlistopadovým.

L. J.

Jaklovo kopyto: ventilátory a mok

Publikováno 16.12.2013 v kategorii: Hrubá záplata

—–Original Message—–

From: Jan Hapl

Sent: Thursday, December 12, 2013 10:10 AM

To: Jakl Ladislav

(Pokračování textu…)

Jakl: Svobodné podporuji zcela svobodně

Publikováno 22.10.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Na četné dotazy i „dotazy“ prohlašuji následující: Zásadně popírám, že prý jsem měl kvůli své podpoře Svobodných nějaký spor s Václavem Klausem, který podporuje Hlavu vzhůru. Asi si někdo nedovede představit, že může někde panovat naprostá svoboda politických postojů. V IVK jsme nikdy nemluvili o tom, kdo koho má nebo smí podporovat, a nikdo nikomu žádný takový postoj nevyčítal.

L. J.

Nenavistným klausofobům

Publikováno 15.10.2013 v kategorii: Hrubá záplata, Postřehy

Vyjádření k požadavku, aby Václavu Klausovi „sebrali medaili“: Ti lidé jen využili známého pravidla: řekni něco hnusného o Václavu Klausovi a určitě tě to dostane do televize a do novin. Už 20 let totiž platí, že pokud se Václavu Klausovi dostane někde ocenění, naše veřejnost se to nikdy nedozví, zato když ho někdo hrubě napadne, média se mohou přetrhnout.

Nedělní SMS Václavu Moravcovi

Publikováno 15.07.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Dobrý den. Václav Klaus mě nikdy v životě nepoužíval k vypouštění nějakých pokusných balonků. To je jen Váš výmysl. Nikdy jsem v žádném médiu nevystupoval z jeho pověření, nikdy jsem za něj netlumočil nějaké vzkazy.Vždy a všude mluvím jen za sebe.

(Pokračování textu…)

Prasácká pozice české žurnalistiky

Publikováno 22.05.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Takhle píše typický prasácký novinář. V tomto případě jde o věty Jakuba Kalenského z České pozice. „Bývalý tajemník Václava Klause Ladislav Jakl si už ani nepamatuje, co kde o amnestii napovídal, protože si zjevně vymýšlí na počkání.“

(Pokračování textu…)

Česká pozice: Babiščino údolí

Publikováno 12.04.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Server Česká pozice pohrdá všemi základními pravidly novinářské etiky a profesionality. Může si to dovolit. Prestiž u čtenářů jejich šéfredaktora vůbec nezajímá, za to placen není. Je placen řepkovým baronem Babišem za to, že vede jeho zájmovou agendu a na objednávku diskredituje lidi, kteří mají na tuto agendu odlišné názory.

(Pokračování textu…)

Dopis pirátskému Michálkovi

Publikováno 26.02.2013 v kategorii: Hrubá záplata

8. února 2013
Vážený pane Michálku, je možné, že jste se už narodil s kravatou a že si život představujete jako šermování lejstry, razítky a paragrafy. V tom případě můj dopis ani nečtěte. V případě, že tomu tak není a že má ve Vašem světě místo normální lidská komunikace, pak jsou Vám určeny následující řádky.

(Pokračování textu…)

Amnestie – překlady z češtiny do češtiny v našich médiích.

Publikováno 19.02.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Jako s rádiem Jerevan to dopadne, když chcete médiím něco vysvětlit. Třeba to, že k rozhodnutí o parametrech amnestie (tedy o tom, na koho se bude vztahovat) prezident republiky právníka nepotřebuje a že čistě právní složka amnestie je obsahově neutrální. Takže léta konzultací s právníky jsou užitečná při tvorbě formálního mustru amnestie, ale už ne při rozhodování o okruzích osob potenciálně amnestovaných.

(Pokračování textu…)

Kydy soudce Kydalky

Publikováno 19.02.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Soudce Kydalka je případ představitele justice, kterého více než vlastní poctivá práce, exektivita soudů a spravedlivá rozhodnutí zajímají vlastní exhibice. A tak podal i nesmyslnou stížnost k Ústavnímu soudu ve věci amnestie. Stížnost byla tak hloupá, že to bylo i na jeho přátele z justice moc, a tak ho s tím vyhodili.

(Pokračování textu…)

Amnestie: Azore, trhej!

Publikováno 13.02.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Vážený pane Jakle,
Rád bych se zeptal, co říkáte na ostrou kritiku místopředsedů Sněmovny Lubomíra Zaorálka a Jiřího Pospíšila v souvislosti s neochotou odhalit autory amnestie (článek zde). Je reálné, že se lidé skutečně dozvědí, kdo amnestii připravovoval?

(Pokračování textu…)

Zaorálek není jen lhář a hulvát, je ještě k tomu trdlo

Publikováno 25.01.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Pan Zaorálek se už dva týdny snaží dělat kauzu z toho, kdo prý připravoval znění amnestie. Přestože jsem hned druhý den po jejím vyhlášení oznámil, že amnestie vznikala v debatě pana prezidenta s úzkým okruhem jeho tří nejbližších spolupracovníků (to opravdu najednou nikdo neví, kdo to je?), mohutně se živí fáma, že vznikala kdesi mimo prezidenta mezi tajemnými experty.

(Pokračování textu…)

Konečně je jasno, co je cílem Němečka z LN: chce srovnat skóre na jipce

Publikováno 23.01.2013 v kategorii: Hrubá záplata

Toto mi odpověděl novinář Tomáš Němeček z Lidových novin na mou esemesku, že mi po jeho lživém článku vyhrožují čtenáři i zabitím. Co dodat.

(Pokračování textu…)

Webdesign: Kabris|NET